1. Üldtingimused

Skandinaaviadisainikodu.ee toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Müügitingimused kehtivad skandinaaviadisainikodu.ee veebipoe klientidele (edaspidi Klient) ja Skandinaaviadisainikodu.ee (edaspidi skandinaaviadisainikodu.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

skandinaaviadisainikodu.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse täies ulatuses skandinaaviadisainikodu.ee veebilehel.

 1. Müügilepingu jõustumine

skandinaaviadisainikodu.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.

skandinaaviadisainikodu.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest skandinaaviadisainikodu.ee arvelduskontole.

skandinaaviadisainikodu.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

 1. Hinnakiri

Kõik skandinaaviadisainikodu.ee veebipoes olevad hinnad sisaldavad käibemaksu.

skandinaaviadisainikodu.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

 1. Tellimuste vormistamine

Kõigile veebipoes skandinaaviadisainikodu.ee olevatele toodetele on lisatud kirjeldused, pildid ja mõõdud, tänu millele on Kliendil võimalik teha parim võimalik ostuotsus.

Kui Klient on leidnud veebipoest sobiva toote ja klikanud nupule “Lisa ostukorvi”, luuakse Kliendile isiklik ostukorv. Klient saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust, lisada uusi või neid vajadusel ostukorvist eemaldada. Ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti ostma. Samuti ei broneeri ostukorvi lisamine toodet – kuni tellimuse kinnitamiseni on see saadaval ka teistele samal ajal veebilehel ostlevatele Klientidele.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

Tellimused käsitletakse tööpäeviti peale makse laekumist skandinaaviadisainikodu.ee arvelduskontole.

Eestisisene eeldatav tarneaeg on 1-2 nädalat.

 1. Kohaletoimetamine

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib skandinaaviadisainikodu.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks logistikapartneritele (Omniva või Itella SmartPost).

skandinaaviadisainikodu.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

skandinaaviadisainikodu.ee veebilehel müüdatavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. skandinaaviadisainikodu.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud asjaoludest, mida veebipood skandinaaviadisainikodu.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

 1. Tagastamisõigus

Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik/ettevõte.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.

Rikutud või sildita kaup tagastamisele ei kuulu.

Kauba tagastamise või kauba vahetamise postikulud kannab ostja, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või defektiga kaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest.

 1. Privaatsus

Klient annab skandinaaviadisainikodu.ee e-poes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega skandinaaviadisainikodu.ee e-poele õiguse koguda ja töödelda Kliendi isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid toodete kohaletoimetamiseks.

Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse järgmistel eesmärkidel:

 • Kliendi ostutellimuste tegemiseks;
 • Ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, Kliendile pakkumiste tegemiseks;
 • Klientide probleemide ja soovide lahendamiseks;
 • Kliendi rahulolu küsitluste korraldamiseks.

Kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või toote kohaletoimetamiseks.

E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele.

skandinaaviadisainikodu.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud ja kolmandatele isikutele kättesaamatud (v.a. transporditeenuse osutajale).

Isikuandmeid töötleb skandinaaviadisainikodu.ee.

 1. Intellektuaalne vara ja kaitse

Kõik intellektuaalne vara skandinaaviadisainikodu.ee veebipoes on skandinaaviadisainikodu.ee omand ja autoriõigusega kaitstud.

Intellektuaalse omandi kopeerimine, levitamine, kommertseesmärkidel avaldamine, massimeedias kasutamine vastuolus autoriõiguse ja muude intellektuaalse omandi õigusi kaitsvate seadustega on keelatud.

 1. Makseviisid

Maksekeskuse kaudu pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV, Coop ja Citadele).

Tasumine Eesti pangalinkidega toimub väljaspool e-poodi turvalises maksekeskkonnas, mida vahendab Montonio AS. skandinaaviadisainikodu.ee e-poel puudub ligipääs Teie panga andmetele.

Tasumine ja arveldamine skandinaaviadisainikodu.ee e-poes toimub eurodes.